psychoterapia rodzin

Psychoterapia indywidualna, dziecięca i par w poradni ViMedic w Mikołowie

W ViMedic oferujemy Ci skuteczną psychoterapię indywidualną, terapię uzależnień, jak również konsultacje z psychologiem dziecięcym. Otworzyliśmy oddział w Mikołowie, by i tu zapewnić wsparcie, a także zagwarantować pomoc w przezwyciężaniu trudności emocjonalnych, osobistych oraz tych, które nierzadko pojawiają się w relacjach. Prowadzimy zajęcia terapeutyczne w określonych nurtach psychoterapeutycznych, a ich rodzaj dostosowany jest do problemu i wieku pacjenta.

Psycholog dziecięcy i dla dorosłych – Mikołów

Forma terapii indywidualnej w ViMedic skierowana jest do młodzieży i dorosłych, którzy odczuwają trudności w codziennym funkcjonowaniu. To również rozwiązanie dla osób, u których zdiagnozowano różnego rodzaju zaburzenia emocjonalne, zaburzenia osobowości oraz zaburzenia zachowania. Psychoterapia w Mikołowie prowadzona jest przez zaufanych specjalistów, którzy dogłębnie przepracują Twoje problemy. Specjalizujemy się także w pracy z dziećmi i młodzieżą, oferując wsparcie psychologiczne, diagnozę oraz terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb rozwojowych.

Terapia par w Mikołowie – budowanie harmonijnej relacji

Zgłaszają się do nas pary doświadczone zarówno zdradą, jak i problemami w obszarze życia seksualnego oraz emocjonalnego. Wszystkim, którzy zmagają się z tego typu trudnościami, oferujemy w Mikołowie terapię skupioną na znalezieniu najlepszych rozwiązań satysfakcjonujących obie strony. W ViMedic wierzymy, że systematyczna i odpowiedzialna współpraca to klucz do naprawy każdej relacji, nawet w szczycie kryzysu.

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem – terapia uzależnień w Mikołowie

Jeśli zmagasz się z problemem uzależnienia, zespół psychoterapeutów z Mikołowa pomoże Ci przezwyciężyć ten trudny okres i odzyskać kontrolę nad swoją codziennością. Kluczowe jest dla nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Psychoterapia, którą stosujemy w Mikołowie, zaczyna się od ustalenia diagnozy osobowości – m.in. poznania psychologicznego funkcjonowania człowieka przed tym, jak pojawiło się uzależnienie. Staramy się nie tylko leczyć, ale również znacząco minimalizować ryzyko nawrotów. Skupiamy się także na osobach współuzależnionych.

Jeśli zmagasz się z wyżej wymienionymi problemami lub zaburzeniami, nie wahaj się ani chwili dłużej i skontaktuj z ViMedic – to pierwszy krok w stronę lepszego życia.